Trinion base (1.0.5) - en to si translation catalogue (12 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Number
si: අංකය

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Text
si: වගන්ති

en: Picture
si: පින්තූරය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: All
si: සියල්ල

en: Plain text
si: සරල වගන්ති

en: Dashboard
si: උපකරණ පුවරුව

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
