Trinion base (1.0.5) - en to sk translation catalogue (37 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Remove
sk: Odstrániť

en: On
sk: Zapnúť

en: Number
sk: Číslo

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Field
sk: Pole

en: Default
sk: Predvolené

en: Picture
sk: Obrázok

en: User
sk: Používateľ

en: All
sk: Všetky

en: Page
sk: Strana

en: Off
sk: Vypnúť

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Plain text
sk: Obyčajný text

en: Desc
sk: Zostupne

en: Invoice
sk: Faktúra

en: First name
sk: Meno

en: Last name
sk: Priezvisko

en: CSS
sk: CSS vzhľad

en: Template
sk: Šablóna

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Notice
sk: Oznam

en: Diff
sk: Rozdiel

en: Apply
sk: Použiť

en: Old value
sk: Stará hodnota

en: New value
sk: Nová hodnota

en: Offset
sk: Ofset

en: Dashboard
sk: Nástenka

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Shipment
sk: Zásielka

en: Asc
sk: Vzostupne
