Trinion base (1.0.5) - en to sv translation catalogue (38 entries)

en: Remove
sv: Ta bort

en: On
sv: På

en: Reset
sv: Återställ

en: Number
sv: Tal

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: edit
sv: redigera

en: Field
sv: Fält

en: Default
sv: Förvald

en: Versions
sv: Versioner

en: Picture
sv: Bild

en: User
sv: Användare

en: All
sv: Alla

en: Page
sv: Sida

en: Off
sv: Av

en: Roles
sv: Roller

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan

en: Plain text
sv: Ren text

en: Desc
sv: Fallande

en: Invoice
sv: Faktura

en: First name
sv: Förnamn

en: Last name
sv: Efternamn

en: Template
sv: Mall

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Notice
sv: Notering

en: Diff
sv: Skillnad

en: New
sv: Ny

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Dashboard
sv: Översiktspanel

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Your virtual face or picture.
sv: Ditt virtuella ansikte eller bild.

en: Shipment
sv: Frakt

en: Theme name
sv: Namn på tema

en: Asc
sv: Stigande
