Trinion base (1.0.5) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: edit
ta: தொகுக்க

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: User
ta: பயனாளர்

en: Page
ta: பக்கம்

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Promoted to front page
ta: முகப்பு பக்கத்திற்கு ஏற்றப்பட்டது
