Trinion base (1.0.5) - en to th translation catalogue (18 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Remove
th: เอาออก

en: On
th: เปิด

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: edit
th: แก้ไข

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Text
th: ข้อความ

en: Picture
th: รูปภาพ

en: All
th: ทั้งหมด

en: Off
th: ปิด

en: Invoice
th: ใบส่งของ

en: First name
th: ชื่อ

en: Last name
th: นามสกุล

en: Notice
th: แจ้งให้ทราบ

en: Dashboard
th: หน้าหลัก

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: Your virtual face or picture.
th: เลือกรูปภาพจากคอมพิวเตอร์ของคุณ
