Trinion base (1.0.4) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: Remove
af: Verwyder

en: On
af: Op

en: Number
af: Getal

en: Settings
af: Verstellings

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad
