Trinion base (1.0.10) - en to eu translation catalogue (32 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Number
eu: Zenbakia

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Field
eu: Eremua

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Text
eu: Testua

en: Picture
eu: Irudia

en: User
eu: Erabiltzailea

en: All
eu: Guztiak

en: Page
eu: Orria

en: Roles
eu: Zereginak

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Plain text
eu: Testu laua

en: Desc
eu: Beheraka

en: First name
eu: Izena

en: Last name
eu: Abizenak

en: Notice
eu: Ohartarazpena

en: New
eu: Berriak

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Dashboard
eu: Aginte-panela

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Your virtual face or picture.
eu: Zure aurpegi birtuala edo argazkia

en: Theme name
eu: Gaiaren izena

en: Asc
eu: Goraka
