Trinion base (1.0.3) - en to he translation catalogue (38 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Remove
he: הסרה

en: On
he: פעיל

en: Reset
he: איתחול

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Field
he: שדה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Versions
he: גירסאות

en: Picture
he: תמונה

en: All
he: הכל

en: Page
he: דף

en: Off
he: כבוי

en: Roles
he: תפקידים

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Plain text
he: טקסט פשוט

en: Desc
he: יורד

en: Invoice
he: חשבונית

en: First name
he: שם פרטי

en: Last name
he: שם משפחה

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Diff
he: שינוי

en: Apply
he: החל

en: Old value
he: ערך ישן

en: New value
he: ערך חדש

en: Offset
he: היסט

en: Ruby
he: רוּבי

en: Python
he: פייתון

en: Dashboard
he: לוח הבקרה

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Java
he: ג'אווה

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Your virtual face or picture.
he: אוואטר או תמונה

en: Shipment
he: משלוח

en: Asc
he: סדר עולה
