Trinion BPMN (1.0.1) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Title
af: Titel

en: Description
af: Beskrywing

en: On
af: Op

en: Project
af: Projek

en: Reset
af: Herstel

en: Number
af: Getal

en: Name
af: Naam

en: Default
af: Verstek

en: Page
af: Bladsy

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -
