Trinion BPMN (1.0.1) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Description
az: İzahat

en: On
az: Aktiv

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Number
az: Rəqəm

en: Name
az: Ad

en: Default
az: Susmaya görə

en: ID
az: İD

en: Page
az: Səhifə

en: Off
az: Söndürülüb

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
