Trinion BPMN (1.0.1) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Description
be: Апісанне

en: On
be: На

en: Reset
be: Скінуць

en: Number
be: Нумар

en: Name
be: Імя

en: Default
be: Прадвызначана

en: task
be: задача

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Page
be: Старонка

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць
