Trinion BPMN (1.0.1) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Description
bg: Описание

en: On
bg: Включи

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Number
bg: Число

en: Name
bg: Име

en: Default
bg: По подразбиране

en: Page
bg: Страница

en: Off
bg: Изключи

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Hours
bg: Часове

en: Apply
bg: Търси
