Trinion BPMN (1.0.1) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Description
cs: Popis

en: On
cs: Zapnuto

en: Project
cs: Projekt

en: Number
cs: Číslo

en: Name
cs: Jméno

en: Default
cs: Výchozí

en: Page
cs: Stránka

en: Off
cs: Vypnuto

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Hours
cs: Hodin

en: Completed
cs: Dokončené

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně
