Trinion BPMN (1.0.1) - en to da translation catalogue (21 entries)

en: Title
da: Titel

en: Description
da: Beskrivelse

en: On
da: Tilsluttet

en: Project
da: Projekt

en: Reset
da: Gendan

en: Number
da: Antal

en: Name
da: Navn

en: Default
da: Standard

en: Page
da: Side

en: Off
da: Afbrudt

en: Promoted to front page
da: Forfremmet til forside

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Token
da: Symbol

en: Hours
da: Timer

en: Completed
da: Gennemført

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Asc
da: Stigende
