Trinion BPMN (1.0.1) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Description
fi: Kuvaus

en: On
fi: Käytössä

en: Project
fi: Projekti

en: Reset
fi: Palauta

en: Number
fi: Numero

en: Name
fi: Nimi

en: Default
fi: Oletus

en: Page
fi: Sivu

en: Off
fi: Pois päältä

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Token
fi: Muuttuja

en: Hours
fi: Tunnit

en: Completed
fi: Valmis

en: Apply
fi: Käytä

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -
