Trinion BPMN (1.0.1) - en to fr translation catalogue (22 entries)

en: Title
fr: Titre

en: On
fr: Activé

en: Project
fr: Projet

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Number
fr: Nombre

en: Name
fr: Nom

en: Default
fr: Par défaut

en: task
fr: Tâche

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Off
fr: Désactivé

en: Promoted to front page
fr: Promu en page d'accueil

en: Sort by
fr: Trier par

en: Token
fr: Jeton (token)

en: id
fr: identifiant (id)

en: Hours
fr: Heures

en: Completed
fr: Terminé

en: Apply
fr: Appliquer

en: Offset
fr: Décalage

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: Task type
fr: Type de tâche

en: Source element
fr: Élément source
