Trinion BPMN (1.0.1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Description
gu: વર્ણન

en: On
gu: ચાલુ

en: Number
gu: સંખ્યા

en: Name
gu: નામ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Apply
gu: લાગુ કરો
