Trinion BPMN (1.0.1) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Description
he: תיאור

en: On
he: פעיל

en: Project
he: פרוייקט

en: Reset
he: איתחול

en: Number
he: מספר

en: Name
he: שם

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Page
he: דף

en: Off
he: כבוי

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Token
he: אסימון

en: Hours
he: שעות

en: Completed
he: נשלם

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה
