Trinion BPMN (1.0.1) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Description
hr: Opis

en: On
hr: Uključi

en: Project
hr: Projekt

en: Reset
hr: Poništi

en: Number
hr: Broj

en: Name
hr: Naziv

en: Default
hr: Zadano

en: Page
hr: Stranica

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
