Trinion BPMN (1.0.1) - en to hu translation catalogue (23 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Description
hu: Leírás

en: On
hu: Be

en: Project
hu: Projekt

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Number
hu: Szám

en: Name
hu: Név

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: task
hu: feladat

en: ID
hu: Azonosító

en: Page
hu: Oldal

en: Off
hu: Ki

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Token
hu: Vezérjel

en: Hours
hu: Órák

en: Completed
hu: Teljesítve

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Asc
hu: Növ
