Trinion BPMN (1.0.1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Number
hy: Թիվ

en: Name
hy: Անուն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Page
hy: Էջ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
