Trinion BPMN (1.0.1) - en to ja translation catalogue (21 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Description
ja: 説明

en: On
ja: オン

en: Project
ja: プロジェクト

en: Reset
ja: リセット

en: Number
ja: 数値

en: Name
ja: 名前

en: Default
ja: デフォルト

en: Page
ja: ページ

en: Off
ja: オフ

en: Promoted to front page
ja: フロントページへ掲載

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Token
ja: トークン

en: Hours
ja: 時

en: Completed
ja: 完了

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Asc
ja: 昇順
