Trinion BPMN (1.0.1) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Description
jv: Katrangan

en: Reset
jv: Baléknā

en: Number
jv: Angka

en: Name
jv: Jeneng

en: Default
jv: Gawan

en: Page
jv: Kācā

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
