Trinion BPMN (1.0.1) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Description
ka: აღწერა

en: On
ka: ჩართვა

en: Number
ka: რიცხვი

en: Name
ka: სახელი

en: Page
ka: გვერდი

en: Off
ka: გამორთვა

en: Desc
ka: აღწერა

en: - All -
ka: - ყველა -
