Trinion BPMN (1.0.1) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Description
lt: Aprašymas

en: On
lt: Įjungta

en: Project
lt: Projektas

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Number
lt: Skaičius

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Default
lt: Numatytasis

en: Page
lt: Puslapis

en: Off
lt: Išjungta

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Hours
lt: Valandos

en: Completed
lt: Pabaigtas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
