Trinion BPMN (1.0.1) - en to lv translation catalogue (22 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Description
lv: Apraksts

en: On
lv: Aktīvs

en: Project
lv: Projekts

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Number
lv: Skaitlis

en: Name
lv: Nosaukums

en: Default
lv: Noklusējuma

en: task
lv: uzdevums

en: Page
lv: Lapa

en: Off
lv: Izslēgts

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Token
lv: Marķieris

en: Hours
lv: Stundas

en: Completed
lv: Pabeigts

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Graph
lv: Grafiks

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
