Trinion BPMN (1.0.1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Description
mn: Тайлбар

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Number
mn: Дугаар

en: Name
mn: Нэр

en: Default
mn: Анхны утга

en: Page
mn: Хуудас
