Trinion BPMN (1.0.1) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Description
nl: Beschrijving

en: On
nl: Aan

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Number
nl: Getal

en: Name
nl: Naam

en: Default
nl: Standaard

en: Page
nl: Pagina

en: Off
nl: Uit

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: id
nl: ID

en: Hours
nl: Uren

en: Completed
nl: Voltooid

en: Apply
nl: Toepassen

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Asc
nl: Oplopend

en: Task type
nl: Taaktype
