Trinion BPMN (1.0.1) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Promoted to front page
pa: ਮੁੱਖ ਪੇਜ਼ ਉੱਤੇ ਲਾਓ
