Trinion BPMN (1.0.1) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Description
pl: Opis

en: On
pl: Włączony

en: Project
pl: Projekt

en: Reset
pl: Resetuj

en: Number
pl: Liczba

en: Name
pl: Nazwa

en: Default
pl: Domyślny

en: Page
pl: Strona

en: Off
pl: Wyłączony

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Token
pl: Wzorzec

en: Hours
pl: Godziny

en: Completed
pl: Zakończone

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Asc
pl: Rosnąco
