Trinion BPMN (1.0.1) - en to ru translation catalogue (25 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Description
ru: Описание

en: On
ru: Вкл

en: Project
ru: Проект

en: Reset
ru: Сбросить

en: Number
ru: Число

en: Name
ru: Название

en: Default
ru: По умолчанию

en: task
ru: задача

en: Page
ru: Страница

en: Off
ru: Выкл

en: Promoted to front page
ru: Помещено на главную страницу

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Token
ru: Токен

en: Hours
ru: Часы

en: Completed
ru: Завершено

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Task type
ru: Тип задачи

en: List is empty
ru: Список пуст

en: Project template
ru: Шаблон проекта
