Trinion BPMN (1.0.1) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Description
sk: Popis

en: On
sk: Zapnúť

en: Project
sk: Projekt

en: Number
sk: Číslo

en: Name
sk: Názov

en: Default
sk: Predvolené

en: Page
sk: Strana

en: Off
sk: Vypnúť

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Hours
sk: Hodiny

en: Completed
sk: Ukončená

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne
