Trinion BPMN (1.0.1) - en to sv translation catalogue (22 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Description
sv: Beskrivning

en: On
sv: På

en: Project
sv: Projekt

en: Reset
sv: Återställ

en: Number
sv: Tal

en: Name
sv: Namn

en: Default
sv: Förvald

en: Page
sv: Sida

en: Off
sv: Av

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Token
sv: Ersättningstecken

en: id
sv: ID

en: Hours
sv: Timmar

en: Completed
sv: Slutförd

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Asc
sv: Stigande
