Trinion BPMN (1.0.1) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: On
ta: சரி

en: Project
ta: திட்டம்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Number
ta: எண்

en: Name
ta: பெயர்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Page
ta: பக்கம்

en: Off
ta: இல்லை

en: Promoted to front page
ta: முதல் பக்கத்தில் ஏற்றப்பட்டது

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
