Trinion BPMN (1.0.1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: On
th: เปิด

en: ID
th: ไอดี

en: Off
th: ปิด

en: Completed
th: เรียบร้อยแล้ว
