Trinion BPMN (1.0.1) - en to tr translation catalogue (21 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Description
tr: Açıklama

en: On
tr: Açık

en: Project
tr: Proje

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Number
tr: Sayı

en: Name
tr: İsim

en: Default
tr: Varsayılan

en: Page
tr: Sayfa

en: Off
tr: Kapalı

en: Promoted to front page
tr: Ana sayfaya yükseltilmiş

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Token
tr: Simge

en: Hours
tr: Saat

en: Completed
tr: Tamamlandı

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Asc
tr: Artan
