Trinion BPMN (1.0.1) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Name
am: ስም

en: Default
am: ነባሪ

en: ID
am: አይዲ

en: Page
am: ገጽ

en: Promoted to front page
am: ወደ ፊተኛው ገጽ የተሸጋገረ

en: Sort by
am: ደርድር
