Trinion BPMN (1.0.1) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Description
ar: الوصف

en: On
ar: في

en: Project
ar: المشروع

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Number
ar: رقم

en: Name
ar: الاسم

en: Default
ar: الافتراضي

en: ID
ar: المعرف ID

en: Page
ar: الصفحة

en: Off
ar: إيقاف

en: Promoted to front page
ar: مرقّى إلى الصفحة الرئيسية

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Completed
ar: تم الإنهاء

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Items per page
ar: العناصر لكل صفحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي
