Trinion BPMN (1.0.1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Description
ast: Descripción

en: Reset
ast: Reafitar

en: Number
ast: Númberu

en: Name
ast: Nome

en: Default
ast: Predefiníu

en: Page
ast: Páxina
