Trinion BPMN (1.0.1) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Description
bs: Opis

en: Project
bs: Projekt

en: Number
bs: Broj

en: Name
bs: Ime

en: Page
bs: Strana

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
