Trinion BPMN (1.0.1) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Description
ca: Descripció

en: On
ca: Actiu

en: Project
ca: Projecte

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Number
ca: Número

en: Name
ca: Nom

en: Default
ca: Per defecte

en: Page
ca: Pàgina

en: Off
ca: Inactiu

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Hours
ca: Hores

en: Completed
ca: Completat

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -
