Trinion BPMN (1.0.1) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Description
el: Περιγραφή

en: On
el: Ανοικτό

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Number
el: Αριθμός

en: Name
el: Όνομα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Page
el: Σελίδα

en: Off
el: Κλειστό

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: Hours
el: Ώρες

en: Completed
el: Ολοκληρώθηκε

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
