Trinion BPMN (1.0.1) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Description
eo: Priskribo

en: On
eo: Ŝaltita

en: Reset
eo: Restarigu

en: Name
eo: Nomo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: ID
eo: Identigilo

en: Page
eo: Paĝo

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
