Trinion BPMN (1.0.1) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Description
et: Kirjeldus

en: On
et: Sees

en: Project
et: Projekt

en: Reset
et: Tühista

en: Name
et: Nimi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Page
et: Lehekülg

en: Off
et: Väljas

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Completed
et: Lõpetatud

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Asc
et: Kasvav
