Trinion BPMN (1.0.1) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Description
eu: Azalpena

en: Project
eu: Proiektua

en: Reset
eu: Garbitu

en: Number
eu: Zenbakia

en: Name
eu: Izena

en: Default
eu: Lehenetsia

en: ID
eu: IDa

en: Page
eu: Orria

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Desc
eu: Beheraka

en: Hours
eu: Orduak

en: Completed
eu: Osatuta

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
