Trinion BPMN (1.0.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Description
is: Lýsing

en: Reset
is: Tómstilla

en: Name
is: Navn

en: Default
is: Standard

en: Page
is: Síða

en: Promoted to front page
is: Víst á forsíðuni
