Trinion BPMN (1.0.1) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Title
gl: Título

en: Description
gl: Descrición

en: On
gl: Activo

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Number
gl: Número

en: Name
gl: Nome

en: Default
gl: Predeterminado

en: Page
gl: Páxina

en: Off
gl: Desactivado

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Token
gl: Símbolos

en: Completed
gl: Completado

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
