Trinion BPMN (1.0.1) - en to hi translation catalogue (17 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Description
hi: उल्लेख

en: On
hi: चालू

en: Project
hi: परियोजना

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Number
hi: संख्या

en: Name
hi: नाम

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: ID
hi: आईडी

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Off
hi: बंद

en: Promoted to front page
hi: पहले पृष्ठ पर भेज दिया है |

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Apply
hi: लागू करें

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-
