Trinion BPMN (1.0.1) - en to id translation catalogue (17 entries)

en: Title
id: Judul

en: Description
id: Deskripsi

en: On
id: Pada

en: Project
id: Proyek

en: Number
id: Angka

en: Name
id: Nama

en: Default
id: Bawaan

en: Page
id: Halaman

en: Off
id: Matikan

en: Promoted to front page
id: Dipromosikan ke halaman depan

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Completed
id: Selesai

en: Apply
id: Terapkan

en: Offset
id: Letak

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Asc
id: Urutan turun
