Trinion BPMN (1.0.1) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Title
is: Titill

en: Description
is: Lýsing

en: On
is: Virkjað

en: Reset
is: Endursetja

en: Number
is: Númer

en: Name
is: Nafn

en: Default
is: Sjálfgefið

en: ID
is: Kenni

en: Page
is: Síða

en: Off
is: Af

en: Promoted to front page
is: Kynna á forsíðu

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Completed
is: Lokið

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
